Usługi Malarskie Kraków

Nasza firma świadczy usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W ofercie posiadamy szeroką gamę usług związanych z wykończeniem ścian. Popularne gładzie gipsowe i malowanie są ostatnimi elementami prac wykończeniowych.

Prace z tego działu to m.in.:
– tynkowanie wymurowanych ścian metodą ręczną,
– tynki dekoracyjne zacierane różnymi technikami dające atrakcyjny efekt,
– beton architektoniczny który może być powłoką malarska nakładana warstwami i zacierana po upływie określonego czasu, tynkiem dekoracyjnym bądź też płytami z betonu mocowanymi do ściany. Beton architektoniczny to także płyty gipsowe ze strukturą betonu, malowane na szaro. Są one znacznie lżejsze przez co możliwe do zamocowania na większości ścian.
– gładzie gipsowe wykonywane poprzez gruntowanie podłoża, dwukrotne nałożenie materiału, szlifowanie oraz pojedyncze poprawki na sam koniec prac
– wykonując gładzie gipsowe należy pamiętać od wykończeniu narożników wypukłych i wklęsłych. Jedne wykańczamy listwami wtapianymi w materiał, drugie natomiast akryluje się. Akrylowanie pozwala uzyskać gładki narożnik wklęsły.
– malowanie to zarówno standardowe farby jak i te specjalnego przeznaczenia – np. lateksowe odporne na zmywanie. Malujemy ściany, sufity, podwieszone konstrukcje, sztukaterię oraz lakierujemy farbami olejnymi. Kolory pokrycia ścian i sufitów to pełna gama – od najpopularniejszej bieli aż po kolor czarny, który jest najtrudniejszym do położenia w satysfakcjonujący sposób.
– przed przystąpieniem do prac malarskich oraz wszelkich innych zabezpieczamy drzwi, okna oraz istniejące właściwe warstwy.