Usługi Glazurnicze Kraków

Nasza firma świadczy usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

kabina prysznicowa walk-in

Łazienka jest jednym z najmniejszych pomieszczeń w domu, spędzamy w niej jednak sporo czasu. Wtedy mamy czas na dokładne przyglądanie się szczegółom i niestety przy niewłaściwym wykonaniu będzie to nieustannie zwracało naszą uwagę. Ważne aby ekipa wykonująca łazienkę miała poczucie estetyki oraz znała dobrze technologię wykonywania abyśmy w przyszłości nie zalali sąsiada.
Zajmujemy się remontami oraz wykończeniami łazienek od a do z:
– układanie ceramiki, terakoty oraz gresu we wszystkich rozmiarach. Układamy płytki od tych najmniejszych 15x15cm przez najbardziej typowe 60x60cm czy 90x20cm, aż po te największe o boku 150cm a nawet 300cm tzw. spieki kwarcowe. Te ostatnie są pracami wysoce specjalistycznymi, o dostępność terminów należy pytać dużo wcześniej.
– mozaika – układanie oraz fugowanie. Mozaika jest popularnym wykończeniem w saunach parowych oraz jako dekory w łazienkach.
– przy każdego rodzaju płytkach szlifujemy narożniki do 45 stopni
– płytki docinamy z chłodzeniem wodą bądź przy nietypowych zleceniach jest to cięcie strumieniem wody.
– wylewki samopoziomujące – niekiedy niezbędne jeśli chcemy uniknąć progu do łazienki a nie ma już możliwości zmiany podkładu pod drewnianą podłogą lub panelami
– wylewki ze spadkiem do kabin prysznicowych typu „walk-in”
– uszczelnienie połączeń folią w płynie – w szczególności podłoga w łazience, okolice stref mokrych takich jak prysznic, wanna, umywalki itp.
– kamień zarówno dekoracyjny jak i kamień naturalny np. marmur.
– inne okładziny ścienne jak płyty betonowe czy cegła dekoracyjna