KILKA SŁÓW O NAS

Nasza firma świadczy usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Na pierwszy rzut oka jesteśmy firmą podobną do wielu działających w tym sektorze – „Nic bardziej mylnego”. W budownictwie jakość obsługi klienta jest daleka od ideału. Często firmy czy ekipy budowlane wykorzystują swoje doświadczenie przeciwko klientowi – proponując nieuczciwe ceny, ukrywając przed nim nie najlepszą jakość usług lub pobierają wysokie kwoty zaliczek nie dbając później o terminowość.

Firma domwell przyjęła za cel poprawę jakości usług świadczonych w sektorze budowlanym. Skupienie się na szeroko pojmowanym interesie klienta jest wiodącym aspektem prowadzonej przez nas działalności. Wykańczając swoje wnętrze wspólnie z nami klient ma zapewnione wykonanie profesjonalnej usługi, dogodne terminy, oraz uczciwe warunki wszelkich ustaleń.

Chcemy poszerzyć zakres działalności, tak aby kompleksowo obsługiwać indywidualnych klientów – nie tylko wykańczając ich wnętrza, ale także budując ich domy, przygotowując ogrody oraz pomagając w kompletowaniu dokumentacji zarówno formalnej, jak i tej pomagającej określić potrzeby jak np. wizualizacje. W szczególności skupiamy się i będziemy się skupiać w przyszłości na indywidualnych klientach. Firma domwell zmienia się dynamicznie każdego dnia wprowadzając nowe usługi i udoskonalając dotychczas zdobyte umiejętności.