KILKA SŁÓW O NAS

Kompleksowe wykończenia wnętrz, usługi remontowe wysokiej jakości, Kraków i okolice

Jesteśmy firmą o ugruntowanej…. NUDY! Nie będę pisał nic takiego. Zamiast tego postaram się przybliżyć to co najbardziej będzie interesowało Ciebie drogi Kliencie. Domwell to przede wszystkim ja – mgr inż. budownictwa. Wiem co oznacza jakość, swobodna atmosfera czy przejrzysty kosztorys. Na co dzień odpowiadam ze kontakt z Klientem, przedstawienie oferty i rozjaśnienie wątpliwości a także organizację pracy.

Rozmowa mailowo – ok, telefonicznie – super, przez instagram – jak najbardziej. Jak Ci wygodnie. A jak najlepiej? Najlepiej na żywo – przyjdź na jedną z moich realizacji i zobacz na żywo efekty prac, dopytaj o wszystko związane z remontem. Zdaję sobie sprawę że własny dom czy mieszkanie to jeden z największych wydatków w życiu dlatego trzeba to dobrze zaplanować a im więcej pytań tym później lepszy plan.

Po drugie fachowcy. Doświadczenie i znajomość aktualnych trendów to na pewno cechy każdej z pięciu ekip, które pracują pod marką domwell. Nie ma mowy o żadnych podwykonawcach – każda ekipa jest tutaj na stałe bo wykonuje świetną jakość. To działa zbyt dobrze żeby cokolwiek zmieniać. Moim zdaniem nie wzbudza zaufanie taki schemat gdzie jeden przedstawiciel firmy przychodzi na pierwsze spotkanie, a w późniejszym czasie prace rozpoczynają całkowicie inny ludzie. Świadczenie usług na wysokim poziomie to u nas możliwość wcześniejszego poznania ekipy remontowej i nabranie spokoju ducha że Twoje mieszkanie będzie w dobrych rękach. Takich, które poradzą sobie z niespodziankami. I takich, które już na pierwszym spotkaniu coś doradza i przedstawią swój punkt widzenia

Jestem właścicielem firmy i chyba warto żebym to tu wspomniał. Najlepszej jakości zdecydowanie można szukać tam, gdzie da się porozmawiać bezpośrednio z właścicielem. W związku z tym że każdy Klient to mój szef to odsyłam do mojego CV w dziale “realizacje” oraz “na żywo”.

Później rozmowa o pracę, ale ta jest w odwrotnym schemacie, tzn ja zapraszam Klientów do nas i odpowiadam na pytania. Lubię te rozmowy bo znam wszystkie odpowiedzi:)