KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy firmą o ugruntowanej…. NUDY! Nie będę pisał nic takiego. Zamiast tego postaram się przybliżyć to co najbardziej będzie interesowało Ciebie drogi Kliencie. Domwell to przede wszystkim ja – mgr inż. budownictwa. Wiem co oznacza jakość, swobodna atmosfera czy przejrzysty kosztorys. Na co dzień odpowiadam ze kontakt z Klientem, przedstawienie oferty i rozjaśnienie wątpliwości a także organizację pracy.

Rozmowa mailowo – ok, telefonicznie – super, przez instagram – jak najbardziej. Jak Ci wygodnie. A jak najlepiej? Najlepiej na żywo – przyjdź na jedną z moich realizacji i zobacz na żywo efekty prac, dopytaj o wszystko związane z remontem. Zdaję sobie sprawę że własny dom czy mieszkanie to jeden z największych wydatków w życiu dlatego trzeba to dobrze zaplanować a im więcej pytań tym później lepszy plan.

Po drugie fachowcy. Doświadczenie i znajomość aktualnych trendów to na pewno cechy każdej z pięciu ekip, które pracują pod marką domwell. Nie ma mowy o żadnych podwykonawcach – każda ekipa jest tutaj na stałe bo wykonuje świetną jakość. To działa zbyt dobrze żeby cokolwiek zmieniać. Moim zdaniem nie wzbudza zaufania taki schemat gdzie jeden przedstawiciel firmy przychodzi na pierwsze spotkanie, a w późniejszym czasie prace rozpoczynają całkowicie inni ludzie. Świadczenie usług na wysokim poziomie to u nas możliwość wcześniejszego poznania ekipy remontowej i nabranie spokoju ducha, że Twoje mieszkanie będzie w dobrych rękach. Takich, które poradzą sobie z niespodziankami. I takich, które już na pierwszym spotkaniu coś doradzą i przedstawią swój punkt widzenia.

Jestem właścicielem firmy i chyba warto żebym to tu wspomniał. Najlepszej jakości zdecydowanie można szukać tam, gdzie da się porozmawiać bezpośrednio z właścicielem. W związku z tym, że każdy Klient to mój szef to odsyłam do mojego CV w dziale “realizacje” oraz “na żywo”.

Później rozmowa o pracę, ale ta jest w odwrotnym schemacie, tzn ja zapraszam Klientów do nas i odpowiadam na pytania. Lubię te rozmowy bo znam wszystkie odpowiedzi:)

POZA WYKOŃCZENIAMI

W WOLNYM CZASIE

Na codzień zajmuję się wykończeniami mieszkań w Krakowie dlatego temat domu i jego wnętrza znam bardzo dobrze. Wydaje mi się, że właśnie dlatego dla urozmaicenia moje hobby to sport na świeżym powietrzu. Oprócz poprawy samopoczucia i kondycji zapewnia mi to niezapomniane widoki. Oczywiście mowa o relaksie w górach, dokładnie w Tatrach, a jeszcze dokładniej w Tatrach Wysokich. Wysoko można poczuć się najlepiej oraz zobaczyć najładniejsze panoramy.

W ostatnim czasie udało się zdobyć na prawdę sporo szczytów i przełęczy. Najciekawsze to cała Orla Perć, Kościelec, Szpiglasowy Wierch czy Świnica. Ta ostatnia szczególnie zapadła mi w pamięć, ponieważ stamtąd oglądałem wschód słońca. Polecam chociaż raz w życiu wybrać się na wschód w góry!

Tatry są dość blisko Krakowa i pod warunkiem, że wyjedziemy bardzo wcześnie rano da się spędzić dzień nie w korkach na Zakopiance, a odpoczywając nad chmurami, niekiedy dosłownie.

Tutaj fotografia ze wspomnianego wschodu słońca. Oprócz gór jest jeszcze jeden sport. Ćwiczę regularnie od kilku lat i można powiedzieć, że tak samo jak w przypadku gór “wkręciłem się”. Jeśli jesteś ciekawy co to za sport, to chętnie opowiem na spotkaniu. Przy okazji prac wykończeniowych w Twoim wnętrzu są też luźniejsze chwile, gdzie nie mamy pilnych decyzji do podjęcia i możemy spokojnie podyskutować na tematy takie jak codzienne życie czy hobby. Zapraszam na jedną z moich realizacji, gdzie przy okazji sprawdzisz jakość prac!

KONTAKT