KILKA SŁÓW O NAS

Nasza firma świadczy usługi remontowe na terenie Krakowa i okolic, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Piotr – koordynator. Jeśli zadzwonisz lub napiszesz wiadomość to z pewnością będziesz rozmawiał(a) ze mną. Odpowiadam za kontakt z klientem, przedstawienie oferty i rozjaśnienie wątpliwości a także organizację pracy poszczególnych ekip. Im więcej pytań skierowanych do mnie na samym początku tym późniejsza współpraca jest lepiej ułożona i przejrzystsza.

Fundamentem domwell są doświadczone ekipy, które pod marką domwell pracują na stałe. Dzięki temu klienci cieszą się niezmiennie wysoką jakością usług. Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych. Współpracujemy też z architektami wnętrz więc jeśli jest potrzeba to polecamy zaprzyjaźnione biura. Oczywiście każdy remont jest możliwy do wykonania również bez uprzedniego zwracania się do architekta, wtedy mamy po prostu więcej pytań.

Dobra okazją żeby się przedstawić jest pokazanie wykonanych prac. Te śmiało można poznać na stronie www, profilu facebook bądź instagram. Jeszcze lepsze jest spotkanie na żywo i zobaczenie właśnie wykonywanych prac – skontaktuj się z nami i umów na spotkanie 🙂