KONTAKT Z NAMI

  • KROK 1 (nieobowiązkowy) – Sprawdź jakość. Jeśli zależy Ci na jakości usług remontowych, a zakładam że tak jest, pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie jakości oraz poznanie ekipy, która będzie wykonywała prace wykończeniowe w Twoim domu lub mieszkaniu. Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie u nas na budowie i zobacz realizację “od kuchni”.
  • KROK 2 – Wstępne poznanie kosztów. Sprawdź nasz cennik usług. Dodatkowe, nietypowe zakresy mogę opisać w odpowiedzi na wiadomość lub telefonicznie.
  • KROK 3 – Spotkanie z wyceną. Jeśli poznałeś już ceny możemy przejść do kolejnego kroku. Umawiamy się na spotkanie i na miejscu ustalamy wszelkie potrzebne do wykonania prace. Szczegółowo je rozpisujemy tak aby Klient otrzymał kompleksowy kosztorys prac i nic nie mogło go zaskoczyć podczas prowadzenia robót. Na spotkaniu pobieramy zwrotne 300zł. Zwrot następuje przy pierwszym rozliczeniu za roboty. Spotkanie jest konieczne abyśmy mogli sprawdzić aktualny stan i dobrać do niego technologię, na podstawie której wykonujemy wycenę.
  • KROK 4 – Umowa. Po wykonaniu wyceny możemy zacząć oficjalną współpracę. Podpisujemy umowę, ustalamy ważne terminy.
  • KROK 5 – Rozpoczęcie prac! Gdy już mamy dokumenty oraz omówiliśmy wszystko na spotkaniu możemy brać się do pracy. Po podpisaniu umowy przystępujemy do zleconych prac remontowo – budowlanych. Szczegółowy kosztorys mamy wykonany ale jeśli będziesz chciał zlecić dodatkowy zakres nie będzie z tym problemu. Na specjalnie przygotowanym aneksie do kosztorysu wyceniamy dodatkowe roboty a Ty swobodnie decydujesz czy chcesz je nam zlecić.Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nasza Lokalizacja

Kraków

Dane Rejestrowe

NIP: 993-06-64-905
REGON : 368612979

Dane Kontaktowe